Mokytojams

Klasės_vadovo_veiklos_aprašas

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos mokinių išvykų, kelionių, ekskursijų, turistinių žygių organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašas

Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos elektroninio dienyno tvarkymo nuostatai

Klasės vadovo veiklos aprašas


Gerb. mokytojau,

Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti?

Primename, kad korepetitoriai ir laisvai samdomi mokytojai turėtų įregistruoti individualią veiklą [1] arba įsigyti verslo liudijimą [2].Tai padaryti galima paprastai, prisijungus prie Mano VMI, o jei reikia specialisto pagalbos – atvykus į bet kurį valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) aptarnavimo padalinį.

Jei  veiklą registruosite savarankiškai, Jumspadės VMI parengti vedliai.Juose žingsnis po žingsnio paaiškinama kaipįsigyti verslo liudijimą ir kaipįregistruoti individualią veiklą.

Mokytojams aktualią informaciją apie individualios veiklos vykdymą galima rastileidinyje čia.

VMI Jūsų patogumui sukūrė ir dar vieną e. paslaugą — virtualų buhalterį i.APS.Tai nemokama supaprastintos buhalterinės apskaitos programa, kuria naudotis gali tiek vykdantys individualią veiklą pagal pažymą, tiek dirbantys su verslo liudijimais. Daugiau informacijos rasite čia.

Savarankiškai aktualią informaciją galite rasti adresu www.vmi.lt. Pasikonsultuoti su VMI specialistais Jus dominančiais mokesčių klausimais galite telefonu 1882 arba +370 5 260 5060. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi ir saugomi 5 metus.

[1] Švietimo veikla pagal Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių 2 red. ‒ 85** kodas

[2] Veiklos rūšis -103 Kvalifikacijos tobulinimo ir papildomo mokymo veikla