Pasiekimai

2018-2019 m.m. olimpiadų ir konkursų nugalėtojų sąrašas

Renginio pavadinimas Mokinio vardas pavardė Klasė Užimta vieta Mokytojo vardas, pavardė
 1. Mažeikių rajono 8-9 klasių mokinių Informacinių technologijų olimpiada Lukšas Aurelijus 8 III vieta Sigitas Budreckas
2. Mažeikių rajono 8 klasės mokinių fizikos olimpiada Julius Jauga 8 II vieta Zina Tenienė
3. Mažeikių rajono 4-tų klasių mokinių Raštingumo konkurso „Mažasis diktantas 2019“ Evelina Gedrimaitė 4 III vieta Eugenija Gerasimavičienė
4. Konkursas rajono aštuntų klasių mokiniams „BioFiCh 2019“ Armandas Milieška

Julius Jauga

Aurelijus Lukšas

Eimantas Budginas

Ugnė Toliautaitė

Aleksandra Sakalauskaitė

8 I vieta Zina Tenienė

Vilma Pocevičienė

5. Rajoninis matematikos konkursas „Skaičiaus PI Gimtadienis“ Evelina Vasinaitė

Armandas Milieška

Nojus Mikulskis

Aurelijus Lukšas

8 I vieta Gražina Mišutienė
6. Rajono: Netradicinė sportinė trikovė „Jėga, valia, ištvermė“

 

Armandas Milieška

Rokas Tenys

Aurelijus Lukšas

Aleksandra Sakalauskaitė

Ugnė Toliautaitė

Eligija Eičinaitė

 

 

8 I vieta Renoldas Džiaugys
7. Rajono: Netradicinė sportinė trikovė „Jėga, valia, ištvermė“ Rimantė Grabažytė

Ema Gapševičiūtė

Kamilė Vilkaitė

Remigijus Dzindželėta

Martynas Grabauskis

Kasparas Rudnickas

9

10

10

10

10

10

I vieta

Renoldas Džiaugys
8. Respublikinis edukacinis konkursas „Olimpis“

(matematika,

biologija)

Goda Kaminskaitė

Ugnė Toliautaitė

Kotryna Gedvilaitė

Andrėja Baikaitė

2

8

1

4

Medalis (aplenkta

95 % respublikos dalyvių)

Birutė Kekytė

Gražina Mišutienė

Romana Zonytė

Eugenija Gerasimavičienė

9.  Rajoninis turas: Teisinių žinių konkursas „Temidė“ IV Vaida Tenienė
10. VKIF iliustracijų ir vertimų projektas

„Tavo žvilgsnis“, kalbų „Kengūra“

Sidabrinės Kengūros diplomai

(II v..)

Irena Klemenienė
11. Respublikinis VKIF konkursas Kalbų Kengūra -2019

(anglų k.)

Oranžinės Kengūros diplomas

(III v.)

Ilona Šakinienė
12. Respublikinis VKIF 2019 metų vertimų ir iliustracijų projektas

„Tavo žvilgsnis 2019 “

Vertimo 10. Respublikinis VKIF konkursas Kalbų Kengūra -2019

(rusų k.)iš rusų kalbos nugalėtoja

Irena Klemenienė
13. Rajoninis Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas „Skambiausi žodžiai lig širdies nuaidi“ 3 Rasa Intienė

TAVO ŽVILGSNIO 2019 NUGALĖTOJAI 2019 M.

EVELINA GEDRIMAITĖ

vertimas iš anglų kalbos
REDA VILKAITĖ vertimas iš rusų kalbos
UGNĖ TOLIAUTAITĖ vertimas iš rusų kalbos

Kalbų kengūra – 2019 rezultatai

NOJA SAKALAUSKAITĖ 194 (1-as lygis) Anglų k. Kengūra 2019 Auksinės Kengūros diplomas
KRISTUPAS RODČENKOVAS 194.25 (1-as lygis) Anglų k. Kengūra 2019 Auksinės Kengūros diplomas
FAUSTAS MIKULSKIS 199 (1-as lygis) Anglų k. Kengūra 2019 Auksinės Kengūros diplomas
LAURYNAS TAURINSKAS 191 (3-as lygis) Anglų k. Kengūra 2019 Oranžinės Kengūros diplomas
EIMANTAS BUDGINAS 192 (3-as lygis) Anglų k. Kengūra 2019 Sidabrinės Kengūros diplomas
ARMANDAS MILIEŠKA 193.25 (3-as lygis) Anglų k. Kengūra 2019 Sidabrinės Kengūros diplomas
AURELIJUS LUKŠAS 194.25 (3-as lygis) Anglų k. Kengūra 2019 Auksinės Kengūros diplomas
JULIUS JAUGA 195 (3-as lygis) Anglų k. Kengūra 2019 Auksinės Kengūros diplomas
AIRIDAS MALINAUSKAS 198 (3-as lygis) Anglų k. Kengūra 2019 Auksinės Kengūros diplomas
MARKAS RANKAUSKAS 193 (1-as lygis) Rusų k. Kengūra 2019 Sidabrinės Kengūros diplomas
EMA GAPŠEVIČIŪTĖ 178.25 (2-as lygis) Rusų k. Kengūra 2019 Padėkos raštas
ŠARŪNAS EIČINAS 192.75 (2-as lygis) Rusų k. Kengūra 2019 Sidabrinės Kengūros diplomas

Mokinių 2017-2018 m. m. dalyvavimas mokyklos, rajono, respublikos olimpiadose, konkursuose, varžybose