Renginiai ir užsiėmimai

Šiandien su trečios klasės mokiniais paminėjome Pasaulinę maisto dieną. Aktyvios sveikatos pamokėlės metu kalbėjome apie mitybą, apie cukrų, mokėmės surasti ant maisto produktų pakuočių nurodytą cukraus kiekį, skaičiavome kiek pridėtinio cukraus yra atskiruose maisto produktuose. Vaikai išrinko mažiausiai ir daugiausiai pridėtinio cukraus turinčius produktus. Nors saldumynai patinka, bet vaikai prižadėjo jų valgyti mažiau. Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Santa Vaičiuvienė

Su 2-4 klasių mokiniais mokomės valyti, prižiūrėti dantukus, kad išvengtume karieso, dantenų pažeidimo. Kaip taisyklingai naudotis su dantų siūlu, dantų krapštukais. Prisimename koks maistas dantukams patinka ir kokio maisto reikėtų valgyti mažiau. Kalbame apie dantukų silantavimą. Kaip apžiūrėti savo dantis ir ką daryti jeigu pastebime ėduonį ant savo dantuko. Nuotraukos iš sveikatos pamokėlių 2-4 klasių mokiniams, vykdant projektą „Sveikos šypsenos pažadas“.

Sveikatos priežiūros specialistė Santa

Šį spalį mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai aktyviai dalyvauja projekto „Olimpinis mėnuo“ veiklose. Šios iniciatyvos tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais skatinti fizinio raštingumo ugdymą, padėti moksleiviams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais – pagarba, draugyste, tobulėjimu. Rudenį vykstančio projekto metu pradinių klasių moksleiviai supažindinami su sportu ir sveika gyvensena, skatinami aktyviai laiką leisti pertraukose tarp pamokų ir, jei įmanoma, pamokose, išbando įvairias mankštas ir žaidimus. https://www.ltok.lt/olimpinis-menuo/ Akimirkos iš trečios klasės mokinių vykdomų veiklų:)

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Santa