Eil. Nr. | Būrelio vadovas Vardas, pavardė | Būrelio pavadinimas | Valandų skaičius | Vieta | Darbo laikas Savaitės diena/ Kelinta pamoka |
---|---|---|---|---|---|
PRADINIS UGDYMAS | |||||
1. | Ilona Šakinienė | „Smalsuolių klubas“ | 2 | 1 kl. kabinetas | Pirmadienis/ 6 p. Antradienis/7 p. |
2. | Birutė Kekytė | „Jaunieji matematikai“ | 1 | 3 kl. kabinetas | Pirmadienis/ 6 p. |
3. | Aušra Ivanauskienė | „Kūrybinės dirbtuvėlės“ | 1 | 4 kl. kabinetas | Pirmadienis/ 6 p. |
4. | Edita Baltrušaitienė | „Meniukai“ | 2 | 19 kabinetas | Trečiadienis/ 7-8 p. |
5. | Sigita Kateivienė | „Judručių klubas“ | |||
6. | Aušra Majauskaitė | „Šokio būrelis“ | 1 | Šokio klasė | Antradienis/ 7 p. |
7. | Vidmantas Alčauskis | „Dainavimas 1-4 kl.“ | 1 | Muzikos kabinetas | Ketvirtadienis/ 7 p. |
8. | Sigitas Budreckas | „Informatikos būrelis“ | 2 | IT kabinetas | Trečiadienis/ 2 p. Penktadienis/ 4 p. |
9. | Renoldas Džiaugys | „Judrieji ir sportiniai žaidimai“ | 1 | Sporto salė | Ketvirtadienis/ 7 p. |
PAGRINDINIO UGDYMO PIRMOJI DALIS | |||||
10. | Alma Vilnienė | Menų mozaika | 2 | 17 kabinetas | Antradienis/ 7 p. Ketvirtadienis/ 8 p. |
11. | Stasys Pauliukas | 3D būrelis | 1 | 9 kabinetas | Antradienis/ 7 p. |
12. | Stasys Pauliukas | Tirkšlių jaunųjų šaulių būrelis | 1 | Šaulių štabas | Antradienis/ 8 p. |
13. | Renoldas Džiaugys | Sporto būrelis | 1 | Sporto salė | Penktadienis/ 7 p. |
14. | Vidmantas Alčauskis | Dainavimas 5-8 kl. | 1 | Muzikos kabinetas | Penktadienis/ 7 p. |
15. | Aušra Majauskaitė | „Trys, keturi...“ | 1 | Šokio klasė | Ketvirtadienis/ 7 p. |
16. | Edita Baltrušaitienė | „Dailės laboratorija“ | 2 | 19 kabinetas | Penktadienis/ 6-7 p. |
17. | Zina Tenienė | „STEAM būrelis 5 klasei“ | 1 | Laboratorija | Antradienis/ 1 p. |
18. | Jurgita Jonušienė | Papuošalų istorija ir gamyba | 1 | 26 kabinetas | Antradienis/ 8 p. |
Žemalės pradinio ugdymo skyrius | |||||
19. | Virginija Lileikienė | Sveika gyvensena | 1 | kabinetas | Antradienis/ 6 p. |
20. | Irena Kvedarienė | Kūrybinės dirbtuvės | 1 | kabinetas | Antradienis/ 6 p. |
21. | Asta Tamulienė | Šokio teatras | 1 | kabinetas | Trečiadienis/ 5 p. |
22. | Gintė Venclovienė | Muzikos būrelis | 2 | kabinetas | Penktadienis/ 5 p. |
23. | Sigitas Budreckas | Informatikos būrelis | 2 | kompiuterių klasė | Trečiadienis/ 3-4 p. |
Kitos neformaliojo ugdymo veiklos | |||||
24. | Mbasket klubas | Krepšinio būrelis | 1 | Trečiadienis/ 8 p. | |
25. | R. Daubaris | Futbolo būrelis | 1 | Penktadienis/ 7 p. | |
26. | S. Tuomenienė | Robotika | 2 | Trečiadienis/ 6-7 p. |