SOCIALINIAI PARTNERIAI

PARTNERIS

RYŠIŲ TURINYS

Mažeikių r. Tirkšlių darželis „Giliukas“

Vykdomi bendri projektai, prevencinės programos, sportiniai ir kultūriniai renginiai, dalinimasis gerąja patirtimi  siekiant užtikrinti saviraiškos poreikių, kitų interesų tenkinimo tęstinumą bei sklandų perėjimą mokytis į progimnaziją.

Telšių „Atžalyno“ progimnazija

Suvienytos ugdymo įstaigų pastangos naujoms idėjoms ir galimybėms pagerinti ugdytinių pasiekimus, tobulinti ugdymo įstaigų vadybą ir visų mokytojų kompetencijas reikalingas įgyvendinant įtraukųjį ugdymą, kultūrinę-meninę veiklą,  vykdant gerosios patirties ir praktikos sklaidą.

Plungės r. Liepijų mokykla

Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija

Mažeikių Kalnėnų progimnazija

Mažeikių Gabijos gimnazija

Mažeikių politechnikos mokykla

Mažeikių „Žiburėlio“ pradinė mokykla

Mažeikių Pavasario progimnazija

Mažeikių švietimo centras

Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo paslaugos.

Mažeikių futbolo asociacija

Aktyvinama progimnazijos bendruomenės narių sportinė veikla, aktyvaus judėjimo, sveikatinimo renginiai, projektai, konsultacijos pedagogams ugdant aktyvius ir sveikus vaikus.

Krepšinio klubas „Mažeikiai“

Mažeikių muziejus

Jaunimo istorinės ir kultūrinės savimonės ugdymas,  kompetencijų tobulinimas.

Žemaitijos saugomų teritorijų direkcija

Bendradarbiavimas aplinkosauginio švietimo srityje

Mažeikių Henriko Nagio viešoji biblioteka

Kultūrinių, projektinių veiklų vykdymas, dalyvavimas viešuosiuose renginiuose; edukacinėse veiklose, gerosios patirties sklaidos vykdymas.

Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos Tirkšlių biblioteka

Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos Žemalės biblioteka

Lietuvos šaulių sąjungos Žemaitijos šaulių 8-oji rinktinė

Bendradarbiavimas ugdant mokinių patriotiškumą, tautiškumą, pilietiškumą ir kitas jų asmenines savybes organizuojant renginius, šventes, stovyklas ir prevencijos programas.

Žemalės Kultūros Namai

Bendradarbiaujama vykdant kultūrines, projektines, edukacines, šviečiamąsias ir pažintines veiklas bei turiningą laisvalaikio praleidimą skatinant bendruomeniškumą.

Tirkšlių kultūros centras

Tirkšlių seniūnija

Veiklų švietimo, kultūros, socialinės gerovės, sveikos gyvensenos ir sporto srityse įgyvendinimas bei plėtojimas.

Tirkšlių seniūnijos bendruomenė

Tirkšlių Kristaus Karaliaus bažnyčia

Mažeikių rajono nevyriausybinių organizacijų asociacija

Bendradarbiavimas vykdant ir įvykdžius projektą „Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus- Kazimieraičio pagrindinės mokyklos sporto aikštelės statyba“. Asociacijos bendruomenės dalyvavimas sveikos gyvensenos ir sporto renginiuose.

Mažeikių Šerkšnėnų seniūnija

Mažeikių Šaulių 801 kopa

PREVENCINIAI PARTNERIAI

PARTNERISRYŠIŲ TURINYS
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių r. policijos komisariatasBendradarbiaujama vykdant prevencines veiklas, esant reikalui – intervencija arba postprevencija, dalijimasis gerąja darbo patirtimi.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijaBendradarbiaujama dėl Vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros priemonių įgyvendinimo.
Všį „Via Alba“Vykdoma  EQUIP Kognityvinė elgesio korekcijos programa siekiant pagerinti ugdytinių socialinius įgūdžius, ugdyti paauglių brandų moralinį vertinimą, vykdyti gerosios patirties ir praktikos sklaidą.
Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurasBendradarbiaujama skatinant sveiką gyvenseną, fizinį aktyvumą, gerinant psichikos sveikatą, ligų ir traumų prevencija. progimnazijos bendruomenei organizuojami renginiai, dalyvaujama programose.