Biblioteka ir skaitykla

,,Skaitymas protui yra tas pats, kas fizinis lavinimas kūnui“.

Dž. Adisonas

Mūsų mokyklos bibliotekos tikslas – tenkinti mokyklos bendruomenės informacinius, savišvietos, kultūrinius poreikius, plėtoti ir palaikyti moksleivių skaitymo įpročius ir džiaugsmą skaityti, mokytis ir naudotis biblioteka visą gyvenimą.
Biblioteką sudaro: abonemento skyrius ir skaitykla:

Abonementas – knygų išdavimo vieta. Čia sukauptas fondas -  mokslinė, grožinė, metodinė, informacinė literatūra, vadovėliai. Skaitytojai aptarnaujami MOBIS programa. Biblioteka įvairiomis priemonėmis skatina sumažėjusį mokinių skaitomumą. Bibliotekoje nuolat veikia teminės, rašytojų jubiliejams skirtos  parodos, tradicinis  pirmokų įrašymas į skaitytojus, vedamos netradicinės pamokos, vyksta garsiniai skaitymai ir t.t.

Abonementas sujungtas su skaitykla, kurioje įengtos 4 kompiuterizuotos darbo vietos.  Čia Jūs galite mokytis, ruošti namų darbus, atlikti projektus, bendrauti, praleisti laisvas pamokas, pasinaudoti informacine literatūra, periodika laukiant autobuso po pamokų. Mokytojams ir mokiniams teikiamos kopijavimo, spausdinimo paslaugos.

Biblioteka aptarnauja visus mokyklos bendruomenės narius kiekvieną dieną nuo 8.00 – 16.30.
Maloniai kviečiame apsilankyti!

Bibliotekos vadovė Renata Vasiliauskienė