Viešųjų pirkimų archyvas

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos planuojamų pirkimų 2021 m. vertės

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos planuojamų pirkimų 2020 metams vertės

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos tvarkos aprašo viešųjų pirkimų organizavimo ir vidaus kontrolės taisyklės

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos planuojamų pirkimų 2019 metams vertės

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos supaprastintų viešųjų pirkimų organizavimo ir vidaus kontrolės taisyklės 2017 m.

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos planuojamų pirkimų planas 2018 m.

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos planuojamų pirkimų planas 2017 m.

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos direktoriaus įsakymas 2017 m. birželio 30 d. dėl supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklių panaikinimo

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos planuojamų pirkimų planas 2016 m.

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos 2014 m. gruodžio 23d. direktoriaus įsakymas Nr. V1-78 dėl supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklių pasikeitimo

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės 2015 m.

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos planuojamų pirkimų planas 2015 m.

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos biokuro katilų įrengimo konkurso sąlygos

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos mažos vertės pieno produktų pirkimo apklausos būdu sąlygos 2014 m.

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos mažos vertės maisto produktų pirkimo apklausos būdu sąlygos 2014 m.

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos planuojamų pirkimų planas 2014 metams

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės 2014 m.

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos supaprastintos viešųjų pirkimų taisyklės 2013 m.

Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos planuojamų pirkimų planas 2012 m.